| Autor |
Wiadomość |
Temat: wigilia - jedzenie :] |
Natalka
Odpowiedzi: 540
Wyświetleń: 11664
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Gru 15, 2010 20:44 Temat: wigilia - jedzenie :] |
picie- Ola i Zuzia i Ania
banany- Ewa
wafelki- Karabała
pierogi z makiem- Izabela
mandaryny- Olek
barszczu- Kajtoszy
pierogi- Ewelina
piernik i opłatek- Cyś
uszka- Paula
pierniczki (ciastka) ... |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Mar 18, 2009 20:22 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
zapytam moje karaluchy z kuchni czy się zgadzają
zresztą ja chyba w ten weekend będę pomieszkiwać w Gdyni u siostry, bo przyjeżdża ma rodzicielka, sponsorka, żywicielka mama  |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Mar 18, 2009 16:50 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
to co Wy nic nie mówicie ?! popieram Jutę, foch!
a to na come pewnie?
lepiej przyjedzcie na koncert najlepszego zespołu z Trójmiasta "Słone Błota Band"    |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Wto Mar 17, 2009 18:36 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
ale wszyscy pazerni P
kiedy Lachony przyjedziecie do Trójmiasta?  |
Temat: kto to powiedział?? |
Natalka
Odpowiedzi: 1707
Wyświetleń: 14323
|
Forum: Gupawka :D Wysłany: Pią Lut 20, 2009 14:48 Temat: kto to powiedział?? |
serio :DDD
i tańczyłaś  
Dorota komórką kręciła
wyślę Ci na pocztę, jak się zmieści |
Temat: kto to powiedział?? |
Natalka
Odpowiedzi: 1707
Wyświetleń: 14323
|
Forum: Gupawka :D Wysłany: Czw Lut 19, 2009 20:17 Temat: kto to powiedział?? |
Wygrzebałam dzisiaj na kompie filmik chyba z któregoś naszego rajdu albo biwaku.
Rzecz dzieje się w namiocie. Wszyscy leżą. Krzysiek coś gra. Dorota kręci film komórką.
Dorota: "Spadaj!&quo ... |
Temat: życzenia |
Natalka
Odpowiedzi: 488
Wyświetleń: 20407
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Czw Sty 15, 2009 16:33 Temat: życzenia |
| eeeeeeee???? naprawdę?? a co to za okazja?? |
Temat: życzenia |
Natalka
Odpowiedzi: 488
Wyświetleń: 20407
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Sty 14, 2009 20:06 Temat: życzenia |
| a co to Wy macie za gości, co??? |
Temat: życzenia |
Natalka
Odpowiedzi: 488
Wyświetleń: 20407
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Sty 14, 2009 13:13 Temat: życzenia |
trzymajcie cały czas! bo koło sie toczy za kołem
a Ty Jutal podobno nie masz sesji? P |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Pon Gru 29, 2008 16:59 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Olka! używam! P ale akurat wtedy byłam na spacerze.
a nikt mi nie powiedział o sankach buraki :/ |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Nie Gru 28, 2008 16:46 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
ja dzisiaj byłam na niemieckim cmentarzu i warunki jak najbardziej odpowiednie do sanek D |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sob Gru 20, 2008 15:10 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
dobra przyniosę coś może P
a jest jakiś podział kto co robi? żebyśmy nie jedli samych pierogów albo mandarynek  |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Pią Gru 19, 2008 12:59 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
| spadaj Anal! |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Czw Gru 18, 2008 17:18 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
ej Dziadówy studentki! co wy się tu wyłamujecie z towarzystwa głodujących biednych studentów??!! takie bogate co??!! to czemu do mnie na oliwę nie przychodzicie czegoś ugotować??!!  
tak tak I ... |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Natalka
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Gru 17, 2008 17:32 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
o 15?? a co tak wcześnie?
ja tam planuję przyjść na wyżerkę, więc na nic nie liczcie P |
| |