Forum 44 HDW 44 HDW "Krypa"
Forum 44 Harcerskiej Drużyny Wodnej "Krypa"
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaleziono 149 wyników
Forum 44 HDW "Krypa" Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wigilia - jedzenie :]
Natalka

Odpowiedzi: 540
Wyświetleń: 11664

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Sro Gru 15, 2010 20:44   Temat: wigilia - jedzenie :]
picie- Ola i Zuzia i Ania
banany- Ewa
wafelki- Karabała
pierogi z makiem- Izabela
mandaryny- Olek
barszczu- Kajtoszy
pierogi- Ewelina
piernik i opłatek- Cyś
uszka- Paula
pierniczki (ciastka) ...
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Sro Mar 18, 2009 20:22   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
zapytam moje karaluchy z kuchni czy się zgadzają Very Happy
zresztą ja chyba w ten weekend będę pomieszkiwać w Gdyni u siostry, bo przyjeżdża ma rodzicielka, sponsorka, żywicielka mama Very Happy
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Sro Mar 18, 2009 16:50   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
to co Wy nic nie mówicie ?! popieram Jutę, foch!
a to na come pewnie?
lepiej przyjedzcie na koncert najlepszego zespołu z Trójmiasta "Słone Błota Band" Very HappyVery HappyVery Happy
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Wto Mar 17, 2009 18:36   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
ale wszyscy pazerni RazzP
kiedy Lachony przyjedziecie do Trójmiasta? Very Happy
  Temat: kto to powiedział??
Natalka

Odpowiedzi: 1707
Wyświetleń: 14323

PostForum: Gupawka :D   Wysłany: Pią Lut 20, 2009 14:48   Temat: kto to powiedział??
serio :DDD
i tańczyłaś Very HappyVery HappyVery Happy
Dorota komórką kręciła Very Happy
wyślę Ci na pocztę, jak się zmieści
  Temat: kto to powiedział??
Natalka

Odpowiedzi: 1707
Wyświetleń: 14323

PostForum: Gupawka :D   Wysłany: Czw Lut 19, 2009 20:17   Temat: kto to powiedział??
Wygrzebałam dzisiaj na kompie filmik chyba z któregoś naszego rajdu albo biwaku.

Rzecz dzieje się w namiocie. Wszyscy leżą. Krzysiek coś gra. Dorota kręci film komórką.

Dorota: "Spadaj!&quo ...
  Temat: życzenia
Natalka

Odpowiedzi: 488
Wyświetleń: 20407

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Czw Sty 15, 2009 16:33   Temat: życzenia
eeeeeeee???? naprawdę?? a co to za okazja??
  Temat: życzenia
Natalka

Odpowiedzi: 488
Wyświetleń: 20407

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Sro Sty 14, 2009 20:06   Temat: życzenia
a co to Wy macie za gości, co???
  Temat: życzenia
Natalka

Odpowiedzi: 488
Wyświetleń: 20407

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Sro Sty 14, 2009 13:13   Temat: życzenia
trzymajcie cały czas! bo koło sie toczy za kołem Very Happy
a Ty Jutal podobno nie masz sesji? RazzP
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Pon Gru 29, 2008 16:59   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Olka! używam! RazzP ale akurat wtedy byłam na spacerze.
a nikt mi nie powiedział o sankach buraki Sad :/
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Nie Gru 28, 2008 16:46   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
ja dzisiaj byłam na niemieckim cmentarzu i warunki jak najbardziej odpowiednie do sanek Very HappyD
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Sob Gru 20, 2008 15:10   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
dobra przyniosę coś może RazzP
a jest jakiś podział kto co robi? żebyśmy nie jedli samych pierogów albo mandarynek Very Happy
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Pią Gru 19, 2008 12:59   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
spadaj Anal!
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Czw Gru 18, 2008 17:18   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
ej Dziadówy studentki! co wy się tu wyłamujecie z towarzystwa głodujących biednych studentów??!! takie bogate co??!! to czemu do mnie na oliwę nie przychodzicie czegoś ugotować??!! Very HappyVery HappyVery Happy

tak tak I ...
  Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
Natalka

Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109

PostForum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne   Wysłany: Sro Gru 17, 2008 17:32   Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY
o 15?? a co tak wcześnie?
ja tam planuję przyjść na wyżerkę, więc na nic nie liczcie RazzP
 
Strona 1 z 10 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:  

44 HDW  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group