| Autor |
Wiadomość |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Gru 12, 2012 20:42 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Uwaga!
W ten piątek (14 grudnia) o godzinie 17 odbędzie się zbiórka drużyny. Obecność oczywiście obowiązkowa.
PS Pamiętamy o OBOWIĄZKOWYCH składkach za grudzień i listopad!!! |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Wto Lis 06, 2012 20:55 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Uwaga
W ten piątek tj. 9 listopada o 17:00 odbędzie się zbiórka drużyny. Przekazujcie każdemu. PROSZĘ KAŻDEGO ABY PRZYNIÓSŁ 3 ZŁ ZA SKŁADKI ZA PAŹDZIERNIK I 3 ZŁ ZA SKŁADKI ZA LISTOPAD!!! Przekażci ... |
Temat: Festiwal Piosenki Harcerskiej 2012 |
Adam.
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1567
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Czw Lis 01, 2012 19:30 Temat: Festiwal Piosenki Harcerskiej 2012 |
| Uwaga! W sobotę 3 listopada o 10:00 w Węgorzewskim Centrum Kultury odbędzie się coroczny festiwal piosenki harcerskiej. Każdy kto ma ochotę spędzić sobotnie przedpołudnie słuchając śpiewu harcerzy i w ... |
Temat: Kurs motorowodny |
Adam.
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 1890
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Wto Paź 02, 2012 15:40 Temat: Kurs motorowodny |
Kurs motorowodny w naszym hufcu poraz kolejny!
Rozpocznie się 4 października o 16:00, zwieńczy go egzamin 8 października
Koszt kursu 175zł a egzaminu 125zł. |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Pon Paź 01, 2012 15:29 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Uwaga.
We wtorek 2 i środę 3 października o 16:00 zbieram pieniądze na niedźwiedzie mięso.
Przynosimy również zgody rodziców! Wszystko pod hufcem.
Koszt zlotu 30 zł
PRZEKAZUJEMY KAŻDEMU Z DRUŻYN ... |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Nie Gru 18, 2011 18:52 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
| po co barszcz jak jest picie |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Nie Gru 18, 2011 17:39 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
1. Patrycja - naleśniki z jabłkami
2. Zuzia - napoje;)
3. Ewelina - pierogi
4.Kajtek - 4 napoje, ok zrobię coś jeszcze bo Tomek prosił ...
5. Ola - napoje : D
6.Olek - pierogi, jakieś ciastka też ... |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Paź 19, 2011 20:37 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Przypominam o zaległych składkach (3 zł za miesiąc)
Jak narazie zapłacili mi Damian Żydaczek i Aleksander Kondrusik |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 21:33 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Good job Sherlock!
nice teraz wiem czy przyjsc w czwartek czy 6 wrzesnia |
Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
Adam.
Odpowiedzi: 383
Wyświetleń: 81109
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 09:47 Temat: INFO O ZBIÓRKACH DRUŻYNY |
| czwartek to 8 września |
Temat: marcowanie 2011 |
Adam.
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 3644
|
Forum: Wyjazdy drużyny Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 13:52 Temat: marcowanie 2011 |
| nie tobie jednemu |
Temat: sanki |
Adam.
Odpowiedzi: 743
Wyświetleń: 5794
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Wto Sty 04, 2011 18:24 Temat: sanki |
łyżwy lepsze  |
Temat: życzenia |
Adam.
Odpowiedzi: 488
Wyświetleń: 20407
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Czw Gru 23, 2010 20:16 Temat: życzenia |
| a ja wam życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia |
Temat: wigilia - jedzenie :] |
Adam.
Odpowiedzi: 540
Wyświetleń: 11664
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Sro Gru 15, 2010 07:21 Temat: wigilia - jedzenie :] |
picie- Ola i Zuzia i Ania
banany- Ewa
wafelki- Karabała
pierogi z makiem- Izabela
mandaryny- Olek
barszczu- Kajtoszy
pierogi- Ewelina
piernik i opłatek- Cyś
uszka- Paula
pierniczki (ciastka) ... |
Temat: wigilia - jedzenie :] |
Adam.
Odpowiedzi: 540
Wyświetleń: 11664
|
Forum: Ogłoszenia,życzenia i takie różne Wysłany: Wto Gru 14, 2010 18:19 Temat: wigilia - jedzenie :] |
| A ja przyniosę pierniczki |
| |